درباره ی ما همکاری با ما مسئولیت اجتماعی English
 
زمینه های فعالیت : صنعت مواد شیمیایی و معدنی


قریب به ربع قرن فعالیت در این حوزه و انتقال تکنولوژی های پیشرفته به داخل کشور و بومی سازی آنها و استفاده از آنها در پروژه های متعدد، این شرکت را به عنوان یکی از قطبهای تخصصی در زمینه صنایع شیمیایی و معدنی بدل ساخته است.     برخی از پروژه های انجام شده در این زمینه عبارتند از:

      *  اجرای بیش از 10 پروژه تصفیه نمک کریستالیزه شده در داخل و خارج از کشور (شرکت طلایه داران صنعت فرآیند نماینده انحصاری این تکنولوژی در کشور می باشد)

      *  احداث کارخانه تولید بتن گازی متخلخل شده (AAC)

      *  اجرای موفق پروژه ده ها کارخانه تولید مواد شیمیایی اعم از نمکهای سدیم، پتاسیم، سولفات و ...

      *  طراحی و ساخت انواع مخازن اتمسفریک، تحت فشار و خلاء

      *  طراحی و ساخت بیش از 300 میکسر صنعتی در صنایع گوناگون

      *  اجرای خط تولید الیاف شیشهدرباره شرکت طلایه داران صنعت فرآیند :
شركت طلايه داران صنعت فرآيند فعاليت خود را در سال 1369 با هدف طراحي، ساخت و راه اندازي صنايع مشتمل بر صنايع شيميايي ، نفت، معدني، دارويي و غذايي آغاز نمود، پيشرفت صنايع داخلي مربوطه و التزام دسترسي به ماشين آلات با آلياژهاي ويژه موجب شد تا اين شركت با انتقال تكنولوژي و تقويت نمودن بخش مهندسي و ساخت، استمرار رشد و شكوفايي همراه با توسعه را در دستور كار خود قرار دهد . اتكاء به اخلاق حرفه اي و استفاده از اصول مهندسي و استانداردهاي مدرن موجب كسب رضايت مشتري عمده ترين عامل توسعه شركت است. كيفيت محصول و خدمات اين شركت موجب حضور مستمر در پروژه هاي جاري كشور بوده و اجراء پروژه هاي كليد گردان و ارسال متناوب گزارش پيشرفت و مقايسه با جدول زمانبندي طي مدت اجراي آن موجب آسودگي سرمايه گذاران طرف قرارداد شده و پشتيباني طرح هاي اجراء شده نيز به اعتبار اين شركت افزوده است.
 
شماره های تماس :
66591346 - 66922542 - 6374 (100 خط)
نمابر تهران : 66423489
پست الکترونیکی : info@ipfarayand.com
نشانی دفتر مرکزی : تهران، ميدان توحيد ، ابتدای خيابان ستارخان ، خيابان کوثر اول ، پلاک 10 ، طبقه اول، واحد 1
کلیه حقوق مادی و معنوی سایت ، متعلق به گروه طلایه داران صنعت فرآیند می باشد . شرکت شیمی آذر جام شرکت شیمی حکیم شرکت پرند دارو