درباره ی ما همکاری با ما مسئولیت اجتماعی English
 
زمینه های فعالیت : صنعت نفت، گاز و پتروشیمی
یکی از حوزه های اصلی فعالیت شرکت طلایه داران صنعت فرآیند که به صورت تخصصی توسط تیم های مهندسی و بازرگانی هدایت می شود، حوزه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی است.
این شرکت مفتخر است که در سالیان اخیر با اکثر صاحبان صنایع بالادستی و پایین دستی این حوزه ارتباط تنگاتنگ و مؤثری داشته و موفقیت های مختلفی را در این زمینه کسب نموده است، که از آن جمله می توان به پروژه های اجرا شده در مجتمع گاز پارس جنوبی، شرکت نفت فلات قاره، پالایشگاه بندرعباس، پتروشیمی کارون، شرکت مناطق نفت خیز جنوب، پالایشگاه آبادان و ... اشاره نمود.


   برخی از فعالیت های انجام شده در این زمینه عبارتند از:
    *  ارائه خدمات فنی و مهندسی در زمینه طراحی فرآیندها و طراحی تجهیزات
    *  تأمین تخصصی اقلام خاص اعم از روتاری، ابزاردقیق، تجهیزات ضد انفجار، متریال های خاص و ...
    *  طرح های آب شیرین کن مانند MED
    *  طراحی و ساخت انواع پکیج های صنعتی و پروسسی از قبیل پکیج های تزریق شیمیایی و پکیج های تصفیه پساب مانند:

ZLD  =    Zero Liquid Discharge

IGF   =    Induct Gas Flotation

پکیج های بازیافت بخارات بنزین    =    VRU

درباره شرکت طلایه داران صنعت فرآیند :
شركت طلايه داران صنعت فرآيند فعاليت خود را در سال 1369 با هدف طراحي، ساخت و راه اندازي صنايع مشتمل بر صنايع شيميايي ، نفت، معدني، دارويي و غذايي آغاز نمود، پيشرفت صنايع داخلي مربوطه و التزام دسترسي به ماشين آلات با آلياژهاي ويژه موجب شد تا اين شركت با انتقال تكنولوژي و تقويت نمودن بخش مهندسي و ساخت، استمرار رشد و شكوفايي همراه با توسعه را در دستور كار خود قرار دهد . اتكاء به اخلاق حرفه اي و استفاده از اصول مهندسي و استانداردهاي مدرن موجب كسب رضايت مشتري عمده ترين عامل توسعه شركت است. كيفيت محصول و خدمات اين شركت موجب حضور مستمر در پروژه هاي جاري كشور بوده و اجراء پروژه هاي كليد گردان و ارسال متناوب گزارش پيشرفت و مقايسه با جدول زمانبندي طي مدت اجراي آن موجب آسودگي سرمايه گذاران طرف قرارداد شده و پشتيباني طرح هاي اجراء شده نيز به اعتبار اين شركت افزوده است.
 
شماره های تماس :
66591346 - 66922542 - 6374 (100 خط)
نمابر تهران : 66423489
پست الکترونیکی : info@ipfarayand.com
نشانی دفتر مرکزی : تهران، ميدان توحيد ، ابتدای خيابان ستارخان ، خيابان کوثر اول ، پلاک 10 ، طبقه اول، واحد 1
کلیه حقوق مادی و معنوی سایت ، متعلق به گروه طلایه داران صنعت فرآیند می باشد . شرکت شیمی آذر جام شرکت شیمی حکیم شرکت پرند دارو